Parafia Św. Andrzeja Apostoła w Złoczewie

godz. 7:00, 18:00

W okresie zimowym

XIV NIEDZIELA ZWYKŁA

1. W środę Msza św. poprzedzona będzie Nowenną do MB Nieustającej Pomocy.
  2. W piątek po Mszy św. nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.
  3. Polecamy prasę religijną: Cuda i Łaski Boże, Misyjne Drogi, Apostolstwo Chorych oraz darmową gazetę ewangelizacyjną Dobre Nowiny.
  4. Przypominamy, że zgodnie ze starą tradycją naszej parafii uroczystości odpustowe ku czci Matki Bożej Szkaplerznej celebrować będziemy w niedzielę po liturgicznym wspomnieniu. W tym roku przypada to w niedzielę 22 lipca. Suma o godz. 11:30.
  5. Państwu Aleksandrowiczom i Chojnackim, właścicielom Zakładów Mięsnych ZŁOTEX oraz państwu Kamas i Cały, właścicielom PIEKARNI w Złoczewie, składamy serdeczne podziękowania za ofiarowane kiełbaski i pieczywo dla dzieci na obóz letni do Kościeliska.
  6. Módlmy się za dzieci i młodzież przebywającą na wakacjach, aby czas odpoczynku był czasem pogłębienia więzi z Bogiem poprzez uczestnictwo w niedzielnych Eucharystiach.
  7. Zachęcamy do modlitwy o dobrą pogodę na czas żniw, aby rolnicy mogli zebrać owoce ziemi i pracy rąk swoich.
  8. W niedzielę 22 lipca w godz. od 10.00 - 13.00 w budynku byłego gimnazjum – sala gimnastyczna wejście od ul. Szkolnej 18 odbędzie się zbiórka krwi.